Gizlilik İlkesi

Satış sözleşmesi müşteri tarafından sipariş esnasında kabul edilen şartları ifade eder. www.justbabyist.com dan alışveriş yapan tüm müşteriler bu garanti ve iade şartlarını kabul etmiş sayılır.

1 – www.justbabyist.com dan aldığınız her ürün, üretici ve tedarikçi frmaların garantisi altındadır. Ürün müşteriye sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, müşterilerimizin sitemizin müşteri hizmetlerine başvurması gerekmektedir.

2 – Justbabyist özel tasarım ürünleri size özel üretilmektedir.Almış olduğunuz bu ürünler, siparisiniz sonrasinda size ozel olarak hazirlandigi icin -bizden kaynaklı bir sorun olmadıkça- iptal ve iadesi olmamaktadir. Tadilat ve değişim işlemleride kargo ücreti müşteriye aittir. İade ve cayma hakkının kullanamamasına ilişkin hukuki madde,e ticaret siteleri mesafeli satış sözleşmesinde konuyla ilgili kısımda şu şekilde belirtilmiştir

Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan kişiye özel mallar için iade ve cayma hakkı söz konusu değildir.

3- Satışlarımızın hepsi faturalıdır ve fyatlarımıza KDV dahildir.