Gizlilik İlkesi

Justbabyist.com , sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve de e-ticaret yoluyla talebiniz doğrultusunda satışı doğru ve hatasız şekilde yapabilmek adına bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir. Bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profllerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıfandırma” çalışmalarında sadece justbabyist.com bünyesinde kullanılmaktadır.

Justbabyist.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiç bir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde justbabyist.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin justbabyist.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.